اطلاعیه شماره 2 پروژه مسکونی 5 آذر

بدینوسیله به اطلاع اعضاء محترم شركت تعاونی مسکن کارکنان سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان می رساند که پیرو اطلاعیه شماره 1 مبنی بر احداث مجتمع مسکونی واقع در خیابان 5آذر ،کلیه اعضا این تعاونی من جمله کسانیکه قبلا از امکانات این تعاونی استفاده کرده اند می توانند جهت ثبت نام از پایان اطلاعیه شماره 1و از مورخه 1396/05/10 لغایت 1396/05/17 بر اساس مفاد ذکر شده در اطلاعیه اقدام و از واریز هر مبلغی قبل از ثبت نام در دفتر تعاونی مسکن و اخذ نامه مربوط به پذیرش مشارکت در پروژه ، جداً خودداری فرمایند .

الف ) مشخصات پروژه :

- آدرس:اصفهان اتوبان شهید ردانی پور.خیابان 5 آذر.کوی آذر3

- زمین با زیر بنای کل مفید حدود 6/3083 متر مربع و تعداد حدود 27  واحد مسكوني

- تعداد طبقات 9 ، شامل :(6 طبقه مسکونی ، 1 طبقه مسكوني همکف و لابی – 2طبقه پارکینگ و انباری )

- پروژه در دو بلوک مجزا اجرا می شود که تعداد واحد ها در هر طبقه 2 واحد می باشد .

- متوسط متراژ  واحدها حدود 115 متر مربع خواهد بود .

- سیستم سرمایش و گرمایش : کولر وپکیج .

-  تعداد2 دستگاه آسانسور -آنتن مرکزی و آیفون تصویری .

- رعایت کلیه مباحث 19 مقررات ملی ساختمان ( نصب شیشه های دو جداره ، پنجره های آلومینیومی یا ترمال برک با نمای بسیار عالی با محوطه و حیاط سازی .

مدت ساخت :

مدت زمان ساخت پروژه ازتاریخ 96/08/01 به مدت حداکثر 24ماه

پیش بینی قیمت تمام شده :

نظر به اینکه زمین و تراکم خریداری شده با پروانه و از قرار هر متر مربع تراکم مفید 12/500/000 ریال می باشد  ، لذا قیمت پیش بینی شده هر متر مربع حدود 24/500/000 ریال میباشد .

 ( لازم به ذکراست براساس اساسنامه ، شرکت تعاونی موظف به واگذاری واحدبه قیمت تمام شده به اعضاء می باشد. ملاك هزينه انجام شده مي باشد)

زمان ثبت نام :

- زمان ثبت نام ازتاریخ 96/05/10  لغایت 96/05/17 میباشد وبه لحاظ محدود بودن تعدادواحدها درصورتیکه قبل ازتاریخ96/05/17 ظرفیت پروژه تکمیل گردد تعاونی مسکن هیچگونه تعهدی درخصوص مراجعات بعدی افراد نخواهد داشت .

نحوه پرداخت وتعهدات مالی :

مبالغ و جدول زمانبندي واريزي به پيوست اطلاعيه خدمت مشاركت كنندگان محترم ارائه خواهد شد

مراحل ثبت نام ومشارکت درپروژه :

1 –مراجعه به تعاونی مسکن وبررسی شرایط لازم اعضاء وتائیدجهت مشارکت درپروژه.

2 –اخذفیش واریزی ثبت نام ممهور به مهرشرکت تعاونی مسكن جهت مراجعه به  بانک و واریز وجه ثبت نام به حساب تعاونی مسکن سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان .

3- تحویل اصل فیش بانکی پرداخت شده وارائه چکهای مربوطه وسایرمدارک ( کپی شناسنامه تمام صفحات– آخرین حکم حقوقی – کارت ملی  )  ثبت نام در همان روز.

4- تکمیل فرم های مربوط به مشارکت درپروژه ودریافت برنامه زمانبندی مالی پروژه.

((لازم به تاکید است : صرفا واریز وجه به منزله ثبت نام در پروژه نمی باشد و در صورت تکمیل شدن ظرفیت قبل از مهلت تعیین شده  مسئولیت عدم تکمیل مراحل ثبت نام به عهده متقاضی خواهد بود و در اینصورت اولویت با افرادی خواهد بود که نسبت به واریزی ومراجعه به تعاونی جهت تکمیل مدارک و دریافت رسید از تعاونی زودتر اقدام نموده باشند. ))

ب) شرایط لازم جهت داوطلبان مشارکت کننده :

1- محرز بودن عضویت در تعاونی مسکن و پرداخت کامل مبالغ آن .

2- کلیه اعضای تعاونی مسکن شامل کارمندان رسمی ، قراردادی ، مستمری بگیر و بازنشسته اعم از امکان گرفته و یا امکان نگرفته.

ج ) شرایط و نکات مهم دیگر :

  • ملاک انتخاب واحد ها در زمان تحویل، صرفا اولویت بندی بر مبنای مبالغ  واریزی و زمان آن وبراساس هر10/000 ریال درهرروزیک امتیازمثبت وتاخیریک امتیازمنفی قابل محاسبه خواهدبود .

2 – قیمت اعلام شده اطلاعیه به صورت برآورد تقریبی بوده وملاک محاسبه وتسویه حساب نهائی قیمت تمام شده ومتراژواحدهاطبق صورتمجلس تفکیکی می باشد.

3- اعضاء تعاونی می توانند بصورت مشارکتی با رعایت ضوابط تعیین شده توسط تعاونی در پروژه فوق ثبت نام نمایند .

4- با عنایت به اینکه مشارکت افراد در پروژه یک کار جمعی و کاملا مرتبط با حقوق دیگران است و طبعاً پیشرفت فیزیکی کار و زمانبندی مطلوب ، مشروط به اجرای درست و به موقع تعهدات مالی اعضای پروژه خواهد بود ، لذا در صورت عدم پرداخت به موقع اقساط ، در مرحله اول قرارداد مشارکت لغو و قرارداد مجدد با شرایط جدید منعقد خواهد شد و در صورتيكه مشارکت کننده به تعهدات خود عمل ننمايد براساس اساسنامه شرکت از پروژه اخراج و افراد واجد شرایط جایگزین شده و فقط عین مبالغ واریزی شان به آنان عودت داده خواهد شد .

جدیدترین اطلاعیه ها و آیین نامه ها